GeoNames (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: Languages
az: Dillər
