GeoNames (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Language
nl: Taal

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Languages
nl: Talen

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Distance
nl: Afstand

en: Cache lifetime
nl: Cache-levensduur

en: Elevation
nl: Hoogte

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Currency Code
nl: Valuta Code

en: Location Search
nl: Zoek locatie

en: are
nl: zijn
