GeoNames (6.x-1.5) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Summary
he: תקציר

en: Not found
he: לא נמצא

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Cache
he: מטמון

en: Tools
he: כלים

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Languages
he: שפות

en: Feature
he: תכונה

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Continent
he: יבשת
