GeoNames (6.x-1.5) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Username
it: Nome utente

en: Language
it: Lingua

en: Reset
it: Ripristina

en: Summary
it: Sommario

en: Not found
it: Non trovato

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Tools
it: Strumenti

en: Clear cache
it: Svuota la cache

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: State/Province
it: Stato/Provincia

en: Languages
it: Lingue

en: Feature
it: Funzionalità

en: Distance
it: Distanza

en: Cache lifetime
it: Durata della cache

en: Country Code
it: Codice Paese

en: Postal Code
it: Codice postale

en: Currency Code
it: Codice valuta
