GeoNames (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Language
ar: اللغة

en: Field
ar: حقل

en: Summary
ar: الملخص

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Caching
ar: التخزين المؤقت

en: Table
ar: جدول

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Tools
ar: الأدوات

en: Languages
ar: اللغات
