GeoNames (6.x-1.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Language
hy: Լեզու

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Cache
hy: Քեշ

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Languages
hy: Լեզուներ
