Get Content Type (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: list
fa: فهرست

en: title
fa: عنوان

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Full node
fa: گره کامل
