Get Content Type (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: list
gl: lista

en: title
gl: título

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Teaser
gl: Resumo

en: FALSE
gl: FALSO

en: Full node
gl: Nodo completo
