Get Content Type (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: title
lt: pavadinimas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Full node
lt: Visas mazgas
