Get Content Type (6.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: list
fil: listahan

en: title
fil: pamagat

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman
