Get Content Type (6.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ
