Get Content Type (6.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: list
pa: ਲਿਸਟ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ
