Get Content Type (6.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: list
vi: danh sách

en: user
vi: người dùng

en: title
vi: tiêu đề

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: FALSE
vi: Sai

en: Full node
vi: Node đầy đủ
