Get Content Type (6.x-1.5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: list
bs: lista

en: user
bs: korisnik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Full node
bs: Puni node
