Get Content Type (6.x-1.5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: list
hi: सूची

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: title
hi: शीर्षक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Teaser
hi: टीज़र
