Get Content Type (6.x-1.5) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: list
hu: lista

en: user
hu: felhasználó

en: title
hu: cím

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Teaser
hu: Bevezető

en: FALSE
hu: HAMIS

en: Full node
hu: Teljes tartalom

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum
