Get Content Type (6.x-1.5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: list
ja: リスト

en: user
ja: ユーザー

en: title
ja: タイトル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Full node
ja: 完全なノード

en: Display format
ja: ディスプレイフォーマット
