Get Content Type (6.x-1.5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: list
mg: lisitra

en: user
mg: mpikambana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Teaser
mg: Famintinana
