Get Content Type (6.x-1.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: list
ml: പട്ടിക

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ
