Get Content Type (6.x-1.5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: list
sl: seznam

en: user
sl: uporabnik

en: title
sl: naslov

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin
