Get Content Type (6.x-1.5) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: list
th: รายการ

en: user
th: ผู้ใช้

en: title
th: ชื่อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง
