Get Content Type (6.x-1.5) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: list
de: Liste

en: user
de: Benutzer

en: title
de: Titel

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Sort Order
de: Sortierreihenfolge

en: Full node
de: Vollständiger Beitrag

en: Display format
de: Anzeigeformat

en: !first_type and !second_type
de: !first_type und !second_type

en: !first_type and !other_types
de: !first_type und !other_types
