Get Directions (6.x-2.11) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Next
ar: التالي

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: 1 minute | @count minutes
ar[0]: دقيقة واحدة
ar[1]: 0 دقائق
ar[2]: دقيقتان
ar[3]: %count دقائق
ar[4]: %count دقيقة
ar[5]: %count دقيقة

en: 1 hour | @count hours
ar[0]: ساعة واحدة
ar[1]: أقل من ساعة
ar[2]: ساعتين
ar[3]: @count ساعات
ar[4]: @count ساعة
ar[5]: @count ساعة

en: 1 day | @count days
ar[0]: يوم واحد
ar[1]: أقل من يوم
ar[2]: يومين
ar[3]: @count أيام
ar[4]: @count يوما
ar[5]: @count يوم

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Other
ar: آخر

en: Destination
ar: الوجهة

en: Undo
ar: تراجع

en: White
ar: أبيض

en: Standard
ar: معياري

en: Gray
ar: رمادي

en: Blue
ar: أزرق

en: Black
ar: أسود

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة
