Get Directions (6.x-2.11) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Default
ur: طے شدہ

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن

en: Scale
ur: سکیل
