Get Directions (6.x-2.4) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Next
ro: Următor

en: None
ro: Nimic

en: Country
ro: Ţară

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: @count minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Scale
ro: Scalare

en: Other
ro: Altele

en: Destination
ro: Destinație

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Red
ro: Roșu

en: Gray
ro: Gri

en: Blue
ro: Albastru

en: Black
ro: Negru

en: Dropdown
ro: Listă verticală
