Get Directions (6.x-2.5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Country
ml: രാജ്യം

en: 1 hour | @count hours
ml[0]: ഒരു മണിക്കൂര്‍
ml[1]: @count മണിക്കൂര്‍

en: 1 day | @count days
ml[0]: 1 ദിവസം

en: Scale
ml: തോത്

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക
