Gigya - Social Infrastructure (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Cancel
ru: Отмена

en: Password
ru: Пароль

en: Link
ru: Ссылка

en: Background
ru: Фон

en: Text
ru: Текст

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: Send
ru: Отправить

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Close
ru: Закрыть

en: Operation
ru: Действие

en: Create new account
ru: Регистрация

en: The specified passwords do not match.
ru: Указанные пароли не совпадают.

en: Unlink
ru: Отвязать

en: The name %name is already taken.
ru: Имя %name уже используется.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ru: Извините, это имя пользователя или пароль неверны. <a href="@password">Забыли пароль?</a>

en: You can assign it again later if you wish.
ru: Если потребуется, то в дальнейшем можно присвоить это действие снова.

en: this site
ru: этот сайт

en: Default format string
ru: Формат строки по умолчанию

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
ru: Имя %name зарегистрировано с использованием зарезервированного e-mail адреса и поэтому вход невозможен.

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: Social Networks
ru: Соц. сети

en: My Friends
ru: Мои друзья
