Gigya - Social Infrastructure (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Link
ar: رابط

en: Text
ar: نص

en: Send
ar: أرسل

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Close
ar: إغلاق

en: Operation
ar: عملية

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: The specified passwords do not match.
ar: كلمتا السر غير متطابقين.

en: Unlink
ar: فك ارتباط

en: The name %name is already taken.
ar: الاسم %name مستخدم بالفعل.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ar: عذرا، لم يتم التعرف على اسم المستخدم أو كلمة المرور. <a href="@password">هل نسيت كلمة مرورك؟</a>

en: You can assign it again later if you wish.
ar: تستطيع ربطه لاحقا إذا أردت.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
ar: تم تسجيل الاسم %name باستخدام بريد إلكتروني محجوز ولهذا لم يمكنه تسجيل الدخول.
