Gigya - Social Infrastructure (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Text
lt: Tekstas

en: Send
lt: Siųsti

en: User login
lt: Nariams

en: Close
lt: Uždaryti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Create new account
lt: Registracija

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa.

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Atsiprašome, nepažįstamas vardas ar slaptažodis. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: You can assign it again later if you wish.
lt: Vėliau jei norite vėl galėsite priskirti.

en: Default format string
lt: Numatyta formato eilutė

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
lt: Vardas %name registruotas pasinaudojus rezervuotu el. pašto adresu ir todėl negalima prisijungti.
