Gigya - Social Infrastructure (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Link
ne: लिङ्क

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकहरूले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छन्।

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।
