Gigya - Social Infrastructure (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Background
hu: Háttér

en: Text
hu: Szöveg

en: Only site administrators can create new user accounts.
hu: Csak a webhely karbantartói hozhatnak létre új felhasználót.

en: Send
hu: Küldés

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Close
hu: Bezár

en: update
hu: frissítés

en: comment
hu: hozzászólás

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.

en: Enter your @s username.
hu: A @s webhelyen regisztrált felhasználónév.

en: Enter the password that accompanies your username.
hu: A felhasználónévhez tartozó jelszó.

en: Icon Size
hu: Ikonméret

en: Button Text
hu: Gombfelirat
