Glossify (6.x-3.0-beta11) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Links
ar: روابط

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Filter
ar: انتقاء

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.

en: Global
ar: عالمي
