Google Maps Tools (6.x-2.1) - en to lt translation catalogue (228 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Northeast
lt: Šiaurės rytų

en: Southeast
lt: Pietryčių

en: Southwest
lt: Pietvakarių

en: Northwest
lt: Šiaurės vakarų

en: Link
lt: Nuoroda

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Region
lt: Sritis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: All
lt: Visi

en: Points
lt: Taškai

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Range
lt: Diapazonas

en: Line
lt: Eilutė

en: Scale
lt: Mastelis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Terms
lt: Terminai

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Japan
lt: Japonija

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: reset
lt: atstatyti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Cache
lt: Podėlis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Filters
lt: Filtrai

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Position
lt: Pozicija

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Tracker
lt: Seklys

en: Street
lt: Gatvė

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Germany
lt: Vokietija

en: Labels
lt: Žymės

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Canada
lt: Kanada

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt: Danija

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: India
lt: Indija

en: Italy
lt: Italija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Norway
lt: Norvegija

en: Russia
lt: Rusija

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: English
lt: Anglų

en: Countries
lt: Šalys

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Result
lt: Rezultatas

en: First
lt: Pirmas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Info
lt: Informacija

en: Results
lt: Rezultatai

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Style
lt: Stilius

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: Feet
lt: Pėdos

en: %type settings
lt: %type nuostatos

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Bold
lt: Paryškintas

en: List items
lt: Žiūrėti elementus

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami žodyną pašalinsite ir terminus jame. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Group multiple values
lt: Grupuoti daugines reikšmes

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Hide
lt: Slėpti

en: File format
lt: Failo formatas

en: <None>
lt: -Joks-

en: Auto
lt: Automatiškai

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: Address settings
lt: Adresų nuostatos

en: Addresses
lt: Adresai

en: taxonomy
lt: sistematika

en: Raw
lt: Paprastas

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: Any
lt: Bet kuris

en: clone
lt: klonuoti

en: Metric
lt: Metrinė

en: Ship
lt: Pristatymas

en: Effect
lt: Efektas

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Ads
lt: Reklamos

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: Identification
lt: Indentifikacija

en: form
lt: forma

en: Basic options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Javascript Choice Form
lt: Javascript pasirinkimo forma

en: Allow multiple arguments to work together.
lt: Leisti daugiau nei vieną argumentą.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: Negative values are not allowed.
lt: Neigiamos reikšmės neleidžiamos

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
lt: Jei nepažymėta kiekvienas elementas laukelyje sukur naują eilutę, kuri gali duplikuotis. Šios nuostatos netinkamos su paspaudus rikiuojama lentelių rodymų.

en: Appears in: @types
lt: Rodomas: @types

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: Widget label (@label)
lt: Tvarkyklės žymė (@label)

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: Starred
lt: Žvaigždės

en: Before title
lt: Prieš pavadinimą

en: After title
lt: Už pavadinimo
