Google Maps Tools (6.x-2.1) - en to az translation catalogue (164 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Blank
az: Yeni

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Add
az: Əlavə et

en: Teaser
az: Tizer

en: Unknown
az: Naməlum

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Node
az: Material

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: All
az: Hammısı

en: CSS class
az: CSS klas

en: Bottom
az: Aşağı

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri

en: Never
az: Heç vaxt

en: Inline
az: Xətdə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: Fields
az: Sahələr

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Mode
az: Rejim

en: Sort order
az: Sırala

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Plain text
az: Adi mətn

en: New Zealand
az: Yeni Zelandiya

en: Brazil
az: Braziliya

en: Japan
az: Yaponiya

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Color
az: Rəng

en: Last
az: Son

en: Cache
az: Keş

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Filters
az: Filtrlər

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Position
az: Vəzifə

en: Cron settings
az: Cron quraşdırmaları

en: Tracker
az: İzləyici

en: Germany
az: Almaniya

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Belgium
az: Belçika

en: Canada
az: Kanada

en: Denmark
az: Danimarka

en: Finland
az: Finlandiya

en: France
az: Fransa

en: India
az: Hindistan

en: Italy
az: İtaliya

en: Liechtenstein
az: Lixtenşteyn

en: Netherlands
az: Hollandiya

en: Norway
az: Norveç

en: Russia
az: Rusiya

en: Spain
az: İspaniya

en: Sweden
az: İsveç

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: Taiwan
az: Tayvan

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: Hidden
az: Gizli

en: English
az: İngilis

en: Result
az: Nəticə

en: Map
az: Xəritə

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: Convert
az: Çevirmək

en: Style
az: Stil

en: Reversed
az: Tərs

en: South Korea
az: Cənubi Koreya

en: Unformatted
az: Formatlaşdırılmamış

en: Base path
az: Baza yolu

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Tabs
az: Tablar

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
az: Lüğətin silinməsi onun içindəki bütün terminləri siləcək. Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Grid
az: Cədvəl

en: Hide
az: Gizlət

en: empty
az: boş

en: Offset
az: Ofset

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Effect
az: Effekt

en: Route
az: Marşrut

en: starting from @count
az: @count -dan başlayaraq

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Do not display items with no value in summary
az: Xülasə dəyəri olmayan elementləri göstərməyin

en: Invalid input
az: Yalnış daxiletmə

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: exposed
az: məruz

en: Is between
az: Arasındadır

en: Is not between
az: Arasında deyil

en: Reduce duplicates
az: Dublikatları azaldın

en: Node link
az: Nod linki

en: Query results
az: Sorğu nəticələri

en: Rendered output
az: Göstərilən çıxış

en: Inline fields
az: Daxili sahələr

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
az: Ayırıcı, bir-birinin yanında əyilməməsi üçün daxili sahələr arasında yerləşdirilə bilər. Bu sahədə HTML istifadə edə bilərsiniz.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
az: Üfüqi düzülmə yuxarı soldan başlayaraq sağa hərəkət edən elementləri yerləşdirəcək. Şaquli düzülmə yuxarı soldan başlayaraq aşağı hərəkət edən elementləri yerləşdirəcək.

en: Throbber
az: Trobber

en: Path settings
az: Ünvan parametrləri

en: Styles
az: Üslublar

en: (first item is 0)
az: (ilk bənd 0)

en: (start from last values)
az: (son dəyərlərdən başlayın)

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
az: Bu filtr seçilmiş seçimlərdən birdən çoxu olan elementlərin dublikat nəticələr kimi görünməsinə səbəb ola bilər. Bu filtr dublikat nəticələrin yaranmasına səbəb olarsa, bu qeyd qutusu həmin dublikatları azalda bilər; lakin nə qədər çox termin axtarmalı olsa, sorğu bir o qədər az performans göstərəcək, ona görə də bundan ehtiyatla istifadə edin. Tək dəyərli sahələrə təyin edilməməlidir, çünki bu, uyğun olmayan sahədə istifadə olunarsa, dəyərlərin ekrandan itməsinə səbəb ola bilər.

en: Hide empty fields
az: Boş sahələri gizlədin

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
az: Sahələri, etiketləri və ya boş sahələr üçün işarələmə göstərməyin.

en: Filter value
az: Filtr qiyməti
