Google Analytics (6.x-3.4) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Value
fa: مقدار

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Statistics
fa: آمار

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را براساس ساختار مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحات وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Visitor
fa: بازدید کننده

en: Session
fa: نشست

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fa: اگر PHP-mode انتخاب شده باشد، کد PHP خود را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند سایت را از کار بیاندازد.

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Depends on: !dependencies
fa: وابسته به: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-disabled">غیرفعال</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-enabled">فعال</span>)

en: Add to every page except the listed pages.
fa: افزودن به همه صفحات به جز صفحات فهرست شده.

en: Link tracking settings
fa: تنظیمات ردگیری پیوندها

en: Custom JavaScript code
fa: کد جاواسکریپت سفارشی

en: Code snippet (before)
fa: قطعه کد (قبل)

en: Code snippet (after)
fa: قطعه کد (بعد)

en: Google Analytics configuration
fa: پیکربندی Google Analytics

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
fa: در حالت پیش‌فرض، ردپای کاربران ثبت می‌گردد. اما شما می‌توانید این کار را متوقف نمایید.

en: Enable user tracking
fa: فعال کردن ردیابی کاربر

en: Google Analytics module
fa: ماژول تحلیل‌گر گوگل

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
fa: ماژول تحلیل‌گر گوگل هنوز پیکربندی نشده است. لطفا تنظیمات آن را در <a href="@url">صفحه تنظیمات تحلیل‌گر گوگل</a> پیکربندی نمایید.

en: administer google analytics
fa: مدیریت تحلیل‌گر گوگل

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل
