Google Groups (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्
