Google Groups (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Subscribe
ro: Abonare

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Off
ro: Oprit
