Google Groups (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: On
pt: Ligado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: edit
pt: editar

en: Off
pt: Desligado

en: Group name
pt: O nome do grupo

en: Registration Form
pt: Formulário de inscrição
