Google Rankings (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Page
hu: Oldal

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Domains
hu: Domének

en: Top Pages
hu: Legnépszerűbb oldalak
