Google Rankings (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Month
hy: Ամիս

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Day
hy: Օր
