Google Rankings (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
