Google Rankings (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Overview
es: Vista general

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Statistics
es: Estadísticas

en: User
es: Usuario

en: Page
es: Página

en: Month
es: Mes

en: Domain
es: Dominio

en: Day
es: Día

en: Query
es: Consulta

en: Days
es: Días

en: Months
es: Meses

en: Word
es: Palabra

en: Domains
es: Dominios
