Go - url redirects (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Label
pt: Rótulo

en: Add
pt: Adicionar

en: Disclaimer
pt: Aviso legal

en: Destination
pt: Destino

en: Counter
pt: Contador

en: No redirects available.
pt: Nenhum redirecionamento disponível.

en: Add redirect
pt: Adicionar redirecionamento
