Go - url redirects (6.x-1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Disclaimer
sv: Ansvarsfriskrivning

en: Destination
sv: Mål

en: Counter
sv: Räknare

en: No redirects available.
sv: Inga omdirigeringar tillgängliga.

en: Add redirect
sv: Lägg till omdirigering
