Go - url redirects (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
