Graphviz Filter (6.x-1.5) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: History
ar: الأرشيف

en: Filters
ar: المرشحات

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: No vocabularies available.
ar: لا معاجم.
