Graphviz Filter (6.x-1.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: History
hy: Պատմություն
