Graphviz Filter (6.x-1.6) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: History
id: Riwayat

en: Filters
id: Filter

en: Workflow
id: Alur kerja

en: No vocabularies available.
id: Tidak ada kategori yang tersedia.
