Graphviz Filter (6.x-1.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: History
ne: इतिहास
