Graphviz Filter (6.x-1.6) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: History
lt: Istorija

en: Filters
lt: Filtrai

en: Workflow
lt: Veikimas

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.
